Naprawa i serwis maszyn do szycia i owerloków - Sprzedaż maszyn do szycia - Formy i szablony krawieckie - Łódź

Łódź,Widzew,Górna,Bałuty,Retkinia,Rzgowska,Polesie,Śródmieście


W czym możemy pomóc.

# - Wykonujemy naprawy i serwis maszyn do szycia domowych i przemysłowych.

# - Naprawiamy maszyny do szycia starszych typów Łucznik, Singer, Priveleg, Victoria, Pfaff itp. a także        nowoczesne elektroniczne i komputerowe maszyny do szycia Juki, Toyota, Brother, Husqvarna itp.

# - Dokonamy też naprawy silników do maszyn domowych oraz regulatorów obrotów.

# - Naprawimy silniki do maszyn przemysłowych oraz sprzęgła.

# - Przerobimy silnik z 3 faz na 1 fazę ( z 400 v na 230 v ).

# - Dobierzemy i zamontujemy do maszyny do szycia nowy silnik.

# - Naprawiamy maszyny do szycia dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Wykonujemy także pogwarancyjny serwis, naprawy i regulacje oraz konserwacje maszyn do szycia domowych i przemysłowych.

# - Naprawy maszyn do szycia wykonujemy solidnie, fachowo i terminowo, udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane naprawy.

# -Montujemy maszyny zakupione w kartonach do samodzielnego montażu.

# - Naprawiamy maszyny do szycia na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Porady serwisowe.

Przed oddaniem maszyny do szycia do serwisu dobrze jest sprawdzić czy nici są prawidłowo poprowadzone w prowadnikach i regulator naciągu nitki działa prawidłowo.

Należy też sprawdzić kosz chwytaka , czy nie pozostały w nim fragmenty nitek lub zanieczyszczeń i nitka bębenka prawidłowo się wysuwa ze szpuleczki.

Obejrzyjmy dokładnie igłę czy nie uległa wygięciu lub stępieniu i jest prawidłowo zamontowana oraz dobrana do grubości szytego materiału.

W starszych modelach maszyn do szycia bardzo ważną czynnością jest prawidłowe oczyszczenie i naoliwienie ruchomych elementów maszyny do szycia.

Serwis i naprawa maszyn do szycia,serwis Łucznik,Serwis owerloków,Silnik do maszyny do szycia,Naprawa owerloków,Naprawa maszyn do szycia ,Maszyny szyjące,Pfaff,Singer,Szwalnicze,Regulator obrotów,Viking,Noże do owerloków,Silniki do maszyn szyjących,Husqvarna,Serwis Juki,Chwytacz,Płytka ściegowaWitam Państwa na naszej firmy stronie internetowej, poświęconej przedstawieniu Państwu naszej oferty usług w zakresie serwisu i naprawy maszyn do szycia, domowych i przemysłowych oraz wykonania form i szablonów krawieckich oraz odzieżowych. Usługę naprawy i serwisu maszyn do szycia wykonujemy w mieście Łodzi, a na życzenie także na miejscu u Państwa nawet po za Łodzią. Możecie  też dostarczyć do nas kurierem lub osobiście maszynę do szycia a my ją naprawimy i odeślemy, sprawną. Obiecujemy, że Waszym sprzętem zajmiemy się z należytą troską i fachowością a także możliwie szybko  oraz nie będziemy kieszeni Waszych nadmiernie drenować, więcej niż to jest konieczne dla wykonania tej usługi prawidłowo.

W ramach przeprowadzonej u Państwa naprawy maszyny do szycia zapewnimy też podstawowy instruktaż obsługi danej maszyny do szycia.

Informujemy także,że w granicach Łodzi i Powiatu Wschodniego Łódzkiego nie pobieramy kosztów opłaty za dojazd do Państwa w celu naprawy maszyny do szycia.

Maszyny do szycia naprawiamy przeróżne, nowe i stare, mechaniczne i ęlektroniczne  oraz wszelkie owerloki domowe,a także te maszyny sterowane komputerowo oraz silniki i napędy stosowane w tych maszynach. Naprawiamy, regulujemy i serwisujemy także maszyny przemysłowe, w szczególności stebnówki, owerloki oraz renderki 2 i 3 igłowe.

Na koniec zapraszamy do skorzystania z  usług naszych i za cierpliwość  w czytaniu tej oferty serdecznie Państwu dziękujemy.
Łucznik,Singer,Brother,Janome,Husqvarna,Elna,Pfaff,Veritas,Juki,Riccar,
Kintex,Siruba,Yamato,Gemsy,Jack,Victoria,Riccar,Necchi,Zoje,Pegasus,
Textima,Minerwa,Priveleg,Bernina,Gritzner,Babylock,Merrylock,
Ultralock,Mylock,Superlock,Huskylock
oraz inne maszyny.